Rozeslání informací pracovníkům

Tím, že jste přiřadili pracovníky na projekt, případně jim naplánovali také dopravu, máte hotový plán pracovní cesty. Nyní můžete využít možnosti poslat pracovníkům e-mailem informace o jejich cestě. Jedná se zejména o informace:

Odeslání přímo z kalendáře

Otevřete Kalendář a klikněte na alokaci projektu (1).

Kalendář - Pracovní cesta

Otevře se detail alokace. Klikněte na tlačítko s obálkou - na obrázku vyznačeno červenou tečkou.

Detail alokace

Dostanete se na odesílací formulář.

Úplně nahoře vidíte adresáta zprávy. Symbol zavináče (1) a telefonu (2) vedle jména značí, zda adresát má vyplněnou e-mailovou adresu resp. telefonní číslo. Po kliknutí na symbol se Vám adresa respektive tel. číslo zobrazí.

Po rozkliknutí náhledu e-mailu (3) se zobrazí text a přílohy e-mailu, který se chystáte odeslat. Tento text je vygenerovaný dle šablony. Šablonu si můžete upravit v modulu Administrace > Systémové dokumenty.

Potvrzovací SMS (4) zatím neodesílejte. Variantu s potvrzením pomocí SMS si ukážeme někdy příště.

Kliknutím na tlačítko Odeslat e-mail odešlete a formulář se zavře.

Odeslání e-mailu

Znova otevřete detail alokace v kalendáři (1).

Nyní vidíte, že zpráva byla odeslána - na obrázku označeno červeným puntíkem. Po kliknutí na modrý nápis Odesláno zobrazíte veškerou komunikaci, která se týká této pracovní cesty.

Detail alokace

Do schránky adresáta byla zpráva v pořádku doručena.

Doručený e-mail

Výchozí jméno odesílatele je Reactor Postman. Můžete si jej však nastavit dle svého v Administrace > Obecná nastavení > Jméno odesílatele e-mailu.
V sekci obecných nastavení si také můžete nastavit adresu pro odpověď. Nastavení se jmenuje E-mailová adresa pro odpověď.